Re: nincs cím 2011. március 7. 17:10 zeeh_ Előzmény: #358626 Nem lenne rossz még egy kört futni vele 2350-ről. :) Már 9,08 megint. Kint is volt egy nagy öntés, nálunk is. Gondolom a csehek is megkapták a lengyelekkel.