Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #358626

Nem lenne rossz még egy kört futni vele 2350-ről. :)

Már 9,08 megint.

Kint is volt egy nagy öntés, nálunk is. Gondolom a csehek is megkapták a lengyelekkel.