Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #358622

Beszórták rendesen... Nem baj, nem fogják tudni tartani ezt a végtelenségig :) Végtelen pénze senkinek sincs, főleg arra nincs, hogy ilyen játékkal elszórja :)

Azt várom már, hogy egy befektetési alap mikor csap oda, és csak a köhög majd az árfolyam manipulátor.. amikor kitekeri tőle a néhány 10k-ját.