Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

wizes

Magyar volt a felrobbant BP-fúrótorony

Egy éven át, tavaly augusztusig egy magyar cég volt a formális tulajdonosa a Mexikói-öbölben áprilisban felrobbant Deepwater Horizon fúrótoronynak - derül ki a HVG eheti számából. Az alkalmazottak nélkül működő Triton Hungary volt a gazda, az a cég, amelynek tavaly 492 millió dollár - azaz 92 milliárd forint - bevétele volt, ebből 474 millió fúrótornyok bérbeadásából.

http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=369322&referer_id=friss

Olajnagyhatom vagyunk!!