Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #328924

Józsi, ha nem kellene a zsé, nem lenne ennyire sürgős (2 hónap az átlépésre). Ez a vagyon úgy el fog tűnni, öröm lesz nézni, nem kell ezt majd senkinek kezelnie...