Re: nincs cím
hosszhuszár Előzmény: #328921Ez kicsit olyan lenne, mintha lehetne shortolni az mtel-t, a szelvényvágás napján......
Szerintem megvan a forgatókönyv erre is, ( állam.... eladás)..
Csányi papával sokat tanácskozott a mi Viktorunk......
Lesz kezelője ennek a vagyonnak.....szvsz