Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hosszhuszár Előzmény: #328921

Ez kicsit olyan lenne, mintha lehetne shortolni az mtel-t, a szelvényvágás napján......

Szerintem megvan a forgatókönyv erre is, ( állam.... eladás)..

Csányi papával sokat tanácskozott a mi Viktorunk......

Lesz kezelője ennek a vagyonnak.....szvsz