Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #328884

akkor az állam ad el, mert nyugdíjra kell a lé + állampapírra. Mivel alapkezelők ezt tudják, szarrá shortolják a piacot.... Mivel tuti a bevétel...