Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #328884akkor az állam ad el, mert nyugdíjra kell a lé + állampapírra. Mivel alapkezelők ezt tudják, szarrá shortolják a piacot.... Mivel tuti a bevétel...
akkor az állam ad el, mert nyugdíjra kell a lé + állampapírra. Mivel alapkezelők ezt tudják, szarrá shortolják a piacot.... Mivel tuti a bevétel...