Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hosszhuszár Előzmény: #328880

Olvastam......

Azt gondolom, hogy a kormánynak, csak elszámolható adatnak kell a mnyp kassza...

Nem adnak el semmit értékpapír transzfer.....szerintem....

Szerk:

ettől függetlenül érdekes döntés....

Nem volt átjelentkező, gondolom....