Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #328884

megy a vakítás... ugrasztják a jobbágyot..

önkéntes lesz az átlépés és nem kötelező a magánnyugdíjpénztár..ahol szétrabolták a pénzt.. és szép költségeket számoltak el... nem véletlenül lázadozik a sok széparcú..

Magyarország kérte eut a költségvetési hiányba ne számítson bele a nyugdíjpénztárba fizetett pénzeket..

szerk: ez off itt!!!!