Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #328884megy a vakítás... ugrasztják a jobbágyot..
önkéntes lesz az átlépés és nem kötelező a magánnyugdíjpénztár..ahol szétrabolták a pénzt.. és szép költségeket számoltak el... nem véletlenül lázadozik a sok széparcú..
Magyarország kérte eut a költségvetési hiányba ne számítson bele a nyugdíjpénztárba fizetett pénzeket..
szerk: ez off itt!!!!