Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #328872

Amikor valaki elad mondjuk 500 kontit, és nem érdekli az ár, ő el akar adni, és ráönt a piacra ennyit. Ezzel igencsak leveri az árat.