Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

pruntyoke Előzmény: #328870

én mindig átsiklottan az "ÖNTÉS" szón mikor valaki itt a fórumon írta..

az pontosan mit jelent..mert nem tudom kikövetkeztetni a kontextusból..

köszi :))