Re: nincs cím 2010. november 24. 18:02 pruntyoke Előzmény: #328870 én mindig átsiklottan az "ÖNTÉS" szón mikor valaki itt a fórumon írta.. az pontosan mit jelent..mert nem tudom kikövetkeztetni a kontextusból.. köszi :))