Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

pepe01 Előzmény: #328855

Ha jól értem, mivel a kormány szeretné a pénzt felhasználni ezért a magyar rv-csomagokat értékesíteni kell néhány hónapon belül.

Na akkor megmutathatnák, hogy kell igazán önteni.