Re: nincs cím 2010. november 24. 17:36 pepe01 Előzmény: #328855 Ha jól értem, mivel a kormány szeretné a pénzt felhasználni ezért a magyar rv-csomagokat értékesíteni kell néhány hónapon belül. Na akkor megmutathatnák, hogy kell igazán önteni.