Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Alex74

Ha magánnyugdíjpénztár lennék, megmutatnám a világnak, hogy milyen hatása volt ennek a bejelentésnek a magyar tőzsdére. Mondjuk holnaptól egészen addig amíg a kormány nem változtatja meg az álláspontját.

Mindenki értse úgy ahogy akarja...