Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

JP Előzmény: #326221

Valahol hallottam már ezt a TA a vágyak kivetítése a jövőre , sajátságos értelmezést, de legalábbis nagyon ismerősen csöng :-)

Azt gondolom erről, hogy ez , egyöntetüen biztosan nem így van, de néhány vágy-vágyvesztés megmutatkozik a grafikonalakításban :-)

(800-800alatt, szerintem már bepróbálkozok. De ez az én tévedésem lesz, ha nem jön össze.)