Re: nincs cím
JP Előzmény: #326221Valahol hallottam már ezt a TA a vágyak kivetítése a jövőre , sajátságos értelmezést, de legalábbis nagyon ismerősen csöng :-)
Azt gondolom erről, hogy ez , egyöntetüen biztosan nem így van, de néhány vágy-vágyvesztés megmutatkozik a grafikonalakításban :-)
(800-800alatt, szerintem már bepróbálkozok. De ez az én tévedésem lesz, ha nem jön össze.)