Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #326215

Jelenleg, 913 átlaggal ülök benne.

Kivárok.

A kilátásokra alapozva vettem a meglévőre.

Fundát nem igazán látom át, kis segítséggel ugyan, de van róla fogalmam, ami szerintem kevés a döntéshez. TA meg (véleményem szerint) csak a vágyak kivetítése a jövőre ...

(ezért utóbbiért mit fogok kapni a fejemre ...)

De döntöttem. Vettem.

;)