Re: nincs cím
GáborGábor Előzmény: #326215Jelenleg, 913 átlaggal ülök benne.
Kivárok.
A kilátásokra alapozva vettem a meglévőre.
Fundát nem igazán látom át, kis segítséggel ugyan, de van róla fogalmam, ami szerintem kevés a döntéshez. TA meg (véleményem szerint) csak a vágyak kivetítése a jövőre ...
(ezért utóbbiért mit fogok kapni a fejemre ...)
De döntöttem. Vettem.
;)