Re: nincs cím 2010. november 17. 20:29 JP Előzmény: #326198 Nem úgy néz ki ,hogy belevennék hamarost. Féléves-éves távlatban tekintve, a jelenlegi funda/árfolyam/kilátások, nekem nem tetszik. A tévedés lehetőségét fenntartom.