Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

JP Előzmény: #326198

Nem úgy néz ki ,hogy belevennék hamarost. Féléves-éves távlatban tekintve, a jelenlegi funda/árfolyam/kilátások, nekem nem tetszik.

A tévedés lehetőségét fenntartom.