Re: I.féléves jelentés 2010. november 11. 11:12 Sly-- Előzmény: #322425 OFF Erről beszéltünk tegnap. Gondolom felkötötték 1 darabbal a végét, ettől máris bullish a papír. :DDD http://freepeti.kbcequitas.hu/q/168164/index.htm