Re: I.féléves jelentés 2010. november 9. 10:42 learn Előzmény: #322421 Ez a megfigyelés is jó:) Ezek szerint más is kiszúrta:) Azt lenne jó tudni, mikor jön a következő "ihlete" :) Ez a BÉT micsoda egy homokozó kisded játékokhoz..