Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zabás Előzmény: #311367

még lehet tartani szerintem.

még kellene egy 3. hullám ami 1000 fölé repítheti, de aztán okosan és gyorsan kell dönteni, mert szerintem nem fog sokat a mennyben tartózkodni, tehát előre be kell tenni az ordereket az előző csúcs közelében. Ha nem is az egész pakkra de legalább a felére érdemes.

És utána várni, ha hasonló mozgást csinál, mint a panni, akkor el kell adni és áttenni a panniba, ugyanis lassan kezdik a Gödöllői fúrásokat is és hamar eredmények lehetnek.