Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #311366én sem vagyok profi..ezért kérdezem..
850-es és 900-as pakkom van....945-ön eladtam..a másnapi felhúzásban 970-en visszavettem
így állok
két hibát követtem el, hamar adtam, és hamar visszavettem
most tartom, és nem tudom ez a hiba most, vagy sem...))