Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #311366

én sem vagyok profi..ezért kérdezem..

850-es és 900-as pakkom van....945-ön eladtam..a másnapi felhúzásban 970-en visszavettem

így állok

két hibát követtem el, hamar adtam, és hamar visszavettem

most tartom, és nem tudom ez a hiba most, vagy sem...))