Re: nincs cím
learn Előzmény: #311353Ha a tegnapi alá zár és ezt még pár napig folytatja, akkor eladás. Túl nagy mínuszba nem akarom engedni, ne álljon benne túl sokáig a pénz (hozzáteszem, kezdő vagyok, és a döntésem sem technikai elemzésen alapul).
Te mit teszel vele? Mennyi veszteséget engedsz meg rajta és milyen időtávon?