Re: nincs cím
Zabás Előzmény: #308386szerintem is az egyik legjobb befektetés lehet hosszú vagy középtávon ez a papír, a Rába cég mindig stabil volt és válságban is sikerült viszonylag jól szerepelnie, túlságosan is megtépázták a keleténél ezeket a papírokat és aztán elfelejtették :(