Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

TrogerBroker

Hmm..

Mi is érdekeltek vagyunk apummal, de hosszú távon. Még mindíg meg van a 6-7 százas szinteken begyűjtött pakk. Már lassan egy éve benne ülünk, de ezt a pakkot 2-3 évig is tartom ha kell. Szerintem jó lesz, nem sokára 1000 fölött stabilizálódhat az árfolyam.

Egyébként amikor kiszúrt 1100 fölé, azóta eltelt hónapok reményeim szerint egy nagy füles csészét fognak kirajzolni. Remélhetőleg ezt csináljuk most. Akkor fél éven belül 1300-1500 közé mehet.