Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #280453

egy részt eldobtam kis minusszal...többivel megvárom a nagyobbat...)

záróra még kíváncsi leszek...tipp 890