Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #280453egy részt eldobtam kis minusszal...többivel megvárom a nagyobbat...)
záróra még kíváncsi leszek...tipp 890
egy részt eldobtam kis minusszal...többivel megvárom a nagyobbat...)
záróra még kíváncsi leszek...tipp 890