Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #280432

Vsz folytatódó kisforgalmú lecsorgás, többet már nem veszek, hétfőig tartom, túl nagyot estek hirtelenjében kint, viszont a 900 kemény dió lehet a későbbiekben...

Látom ez lesz az a papír, amivel sohasem keresek a tőzsdén, ilyen is kell...