Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #263608

Thx! A 20k-s vevő segített egy kissé.

Rést is szépen eltűntette.

off:

Ma azért oti lett volna nyerő, de még a 4350-es vételemet is visszavontam.