Re: nincs cím 2010. június 7. 16:48 apafi Előzmény: #263608 Thx! A 20k-s vevő segített egy kissé. Rést is szépen eltűntette. off: Ma azért oti lett volna nyerő, de még a 4350-es vételemet is visszavontam.