Re: nincs cím
Scipio Előzmény: #263590Gratula:)
Én meg büszke voltam, hogy napi csúcson is adtam ma el (1289) és a napi min közelében is vettem (1246), ha belegondolok, hogy mennyi részvényt adtam ma el 63-89 között... Azért a záróra nekem is megvolt az eredeti pakkom, utoljára 1257-ről :))