Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #263311

Kicsit konkretizálva, reggel 1263-as átlaggal dobtam, ami 57 pontos bukót jelentett akkor, ebből maradt a 26, ha napi csúcson stoppolok ahol messze nem ment volna el az egész pakkom ( egyébként az 1289 és a 80 feletti eladások nagy része én voltam :) ), még az is 31 pont minusz, szóval megérte ugrálni...