Re: nincs cím
Scipio Előzmény: #263295Már csak 26 pont, alakul ez...
Nem a brokit gazdagítom hanem magam :) Sajnos reggel pánikban dobtam, ezt próbálom visszakeresni, mindig olcsóbban veszem vissza az eladott pakkot, legalább 15-20 ponttal, úgyhogy eddig működik az akcióterv :))