Re: nincs cím 2010. június 7. 9:48 Scipio Előzmény: #262287 Hát tényleg jól jártam... Az 1312-es átlagú részvényeimet az 1320-as záró helyett most akár 1250-ért is eladhatnám, köszönöm erste...