Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #262287

Hát tényleg jól jártam... Az 1312-es átlagú részvényeimet az 1320-as záró helyett most akár 1250-ért is eladhatnám, köszönöm erste...