Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #262281

Jobb, hogy nem adtad el szvsz. Ahogy a véleményeket olvasom a fideszes kijelentésről, az egész piacot visszaveszik amint kijön Viktor a programjával.