Re: nincs cím 2010. június 4. 16:55 apafi Előzmény: #262281 Jobb, hogy nem adtad el szvsz. Ahogy a véleményeket olvasom a fideszes kijelentésről, az egész piacot visszaveszik amint kijön Viktor a programjával.