Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #262276

Kösz, akkor vsz ezt is megkaptam, egyre jobb, záróban szépen el is ment volna, ha működik a rendszer, b@sszák meg, és akkor finoman fogalmaztam...