Re: nincs cím 2010. június 4. 16:49 Scipio Előzmény: #262276 Kösz, akkor vsz ezt is megkaptam, egyre jobb, záróban szépen el is ment volna, ha működik a rendszer, b@sszák meg, és akkor finoman fogalmaztam...