Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #156115

300 felett atgondolom. Alatta nem szivesen. Eddig megvan az alacsonyabb teto es az alj megvolt tegnap. Ha ugrik nyitoban, azt nem fogom tudni mondjuk kivedeni, de 600 felett sem lesz draga, ha kilo.