Re: nincs cím 2009. november 18. 15:26 Ricsi Előzmény: #156110 Én sem hittem, de vettem egy keveset. Most mintha játék lenne, itt tartják, és holnap kinyitják 600 fölött, és egy jól sikerült SC-vel meglesz a 22K.