Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #152817

Hát, az együttállások nem változtak, az tény:) De valahogy ...

Már máskor is leírtam, ha most esni kezdene minden, az tényleg katasztrófa lenne, mert elfogytak a lehetőségek a visszahúzásra. Ha kevés a 0% kamat, az adócsökkentés, a roncsprémium, a mittomén mi, akkor már nincs eszköz. Én ezért nem gondolom, hogy komoly esés jöhet, mert ez alapjaiban rengetné most meg a rendszert.