Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #152624

otp gyj dönt, nem hiszem, hogy öntés lenne első órában ,de egy mags nyitás várhatóm utána tömés... otp már csak ilyen...