Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #152624otp gyj dönt, nem hiszem, hogy öntés lenne első órában ,de egy mags nyitás várhatóm utána tömés... otp már csak ilyen...
otp gyj dönt, nem hiszem, hogy öntés lenne első órában ,de egy mags nyitás várhatóm utána tömés... otp már csak ilyen...