Re: nincs cím 2009. november 12. 22:21 akpo7 Előzmény: #152474 Én ezért írtam inkább holnap reggel 9et... :) Most, h. majdnem -1%-os "zuhanást" láthattunk, elképzelhető, h. világmegváltó konferencia lesz reggel Ázsiában és gap up jön reggel.