Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #152474

Én ezért írtam inkább holnap reggel 9et... :)

Most, h. majdnem -1%-os "zuhanást" láthattunk, elképzelhető, h. világmegváltó konferencia lesz reggel Ázsiában és gap up jön reggel.