Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #152632

Nem is úgy gondoltam. De itt megállmodsz egy szintet. Ugye Mo-n nem lehet hozzá stoppot betenni csak akkor, ha újabb fedezetet foglalsz hozzá. (Már ha még nem teljesült a megbízás...)

Aztán amilyen permanensen mozog a hati bármilyen stoppot képes átugrani. Ha meg ráhagysz rendesen akkor kieszik a vagyonodból...