Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #152622

Nem bántom, vélemény volt ha túl kemény akkor bocs

Nincs szándékomban bántani senkit

Jámbor vagyok én :-D