Re: nincs cím 2009. november 12. 22:16 kelvin Előzmény: #152616 Ha már egyszer likvidáltak akkor nem kellene mohón a tetejét vadászgatni, elég ha az irányban tolod bele ami belefér. Tanulhatnál volna a saját hibádból egyszer végre :-D