Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #152515

El akartam köszönni mindenkitől, mert gondoltam már sokadjára hambisok kemény plusszba zárnak, és akkor én holnap ismét likvidálva lettem volna, pedig csak 20950-es beker shortom van, de ha holnap réssel fel lenne, akkor tuti likvidálnának ismét, és megfogadtam, ha még egyszeri ilyen lesz, akkor abba hagyom a hatival való kereskedést..... Lehet megúszom usákokat nézve, de nem vagyok nyugodt...

Azért a kicsi papirokkal való spekizést nem hagynám abba semmi képpen:)