Re: nincs cím 2009. november 11. 14:11 Pityke35 Előzmény: #151441 Én az aranyat most nem értem...bár nem néztem utána pl eur alapon mit csinált de az egekben az ára...miért, mikor a rv piac is szépen teljesít? ( a főnök szólni fog! ) :)