Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Pityke35 Előzmény: #151441

Én az aranyat most nem értem...bár nem néztem utána pl eur alapon mit csinált de az egekben az ára...miért, mikor a rv piac is szépen teljesít?

( a főnök szólni fog! ) :)