Re: nincs cím
Amatoregy Előzmény: #151439Az aranyat értem. Az maradhat mint menekülési út.
De az hogy a dollár tovább gyengül, az olaj emelkedik, az rv piac esik vagy
a dollár erősödik, a rv gyengül az olaj meg tovább megy..
nehezen tudom elképzelni..
De itt már nincs logika, bármi lehet.