Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #151439

Az aranyat értem. Az maradhat mint menekülési út.

De az hogy a dollár tovább gyengül, az olaj emelkedik, az rv piac esik vagy

a dollár erősödik, a rv gyengül az olaj meg tovább megy..

nehezen tudom elképzelni..

De itt már nincs logika, bármi lehet.