Re: nincs cím
Pityke35 Előzmény: #151437...azért mert gyengül a dollár tovább. Erősödést nagyot kamatemelésig nem tudok elképzelni...persze a másik verzió h minden együtt lefordul (rv olaj $) csak az arany marad a helyén (az lenne logikus egy 2. armageddon esetén) Persze szvsz!