Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #151432

Saját magadnak mondasz ellent. Ha 80 felett drága, akkor miért menne feljebb...

Ha visszaesés van, akkor kereslet se lesz iránta...

szvsz.