Re: nincs cím 2009. november 11. 13:56 Amatoregy Előzmény: #151432 Saját magadnak mondasz ellent. Ha 80 felett drága, akkor miért menne feljebb... Ha visszaesés van, akkor kereslet se lesz iránta... szvsz.