Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Pityke35 Előzmény: #151427

A 80$ feletti olaj már túl drága a reálgazd szerplőinek...lehet h az olajár és rv ár valahol itt fog kettéválni. Olaj fel rv le...de a kulcs az a dodó szvsz!