Re: nincs cím
Amatoregy Előzmény: #151421itt azért vannak ellentmondások igen..
A usd gyengül, arany megy. De a rv piac is megy. Ennélfogva a kőolaj is megy.
Ha a dollár elkezdene erősödni, akkor az aranynak is gyengülni kellene.
Miért gondoljátok, hogy kettélválnak a folyamatok?