Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #151421

itt azért vannak ellentmondások igen..

A usd gyengül, arany megy. De a rv piac is megy. Ennélfogva a kőolaj is megy.

Ha a dollár elkezdene erősödni, akkor az aranynak is gyengülni kellene.

Miért gondoljátok, hogy kettélválnak a folyamatok?