Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Joello Előzmény: #151201

USA-ban csak DOW van új csúcson. S&P nem vitte még át. De a DOW is közel van az emelkedő csatorna tetejéhez, ahonnan eddig fordulás következett. Belőlem is csak a pozi beszél, de én most már nem tudok hinni a longban egy ideje (mondjuk mégis emelkedünk ...:-) )