Re: nincs cím
Ricsi Előzmény: #151194Nem kérdés hogy lufi, de kérdés, hol fog eldurranni.
Én nem tartok olyan hosszan pozit, mint te. Nem akarok finanszírozni többet, mint amennyit muszáj. Én azt gondolom, miután a németek és mi is a csúcs alatt vagyunk, USA meg fölötte, mi is új csúcsra fogunk menni.
Aztán miután januárra mindenki esést vár, lehet egy kis lefelé, mert sokan eladnak, aztán fel, és február körűlre várom a zakkanást.