Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Csokigyáros Előzmény: #151201

szvsz csak a dow ment új csúcsra (a russell2000 biztos nem!)

szerintem is lehet kihúzzák még ezt az évet (kell a prémcsi nekik), bár ehhez szvsz nagyon sok pénzt kell "elégetni"...

szóval vagy kihúzzák vagy nem... mindkettő lehet, de én ez utóbbit hiszem/remélem...

sok pénzt nektek, léptem.... egy sz.rban lévő céghez megyek... :)