Re: nincs cím
Csokigyáros Előzmény: #151201szvsz csak a dow ment új csúcsra (a russell2000 biztos nem!)
szerintem is lehet kihúzzák még ezt az évet (kell a prémcsi nekik), bár ehhez szvsz nagyon sok pénzt kell "elégetni"...
szóval vagy kihúzzák vagy nem... mindkettő lehet, de én ez utóbbit hiszem/remélem...
sok pénzt nektek, léptem.... egy sz.rban lévő céghez megyek... :)