Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Berner Előzmény: #150748

A piac szerint minden esést minden körülmények között vételre kell használni.Ez van,a piacnak van igaza.Még tartom a shortot,tűréshatáron vagyok.